Love 8 jan 2019 Gina Koninkx

Dit is je droomman op basis van je geboortemaand en ho is even wat zijn ze knap

Al die jaarhoroscopen zijn hartstikke leuk, maar je wil natuurlijk veel liever weten welke knappe droomman bij jou past. Jij vraagt, wij bedienen. Hieronder zie je namelijk precies welke knappe man (en knap zijn ze) bij jou past op basis van je geboortemaand. Kwijl.

Januari: Richard Madden

Een bericht gedeeld door Richard Madden (@maddenrichard) op

Februari: Nick Bateman

Een bericht gedeeld door Nick Bateman (@nick__bateman) op

Maart: Donny Roelvink

Een bericht gedeeld door Donny Roelvink. ⁶𓅓 (@donnyroelvink) op

April: Michael B. Jordan

Een bericht gedeeld door Michael B. Jordan (@michaelbjordan) op

Mei: Justin Bieber

Een bericht gedeeld door Justin Bieber (@justinbieber) op

Juni: Noah Centineo

Een bericht gedeeld door Noah Centineo (@ncentineo) op

Juli: Zac Efron

Een bericht gedeeld door Zac Efron (@zacefron) op

Augustus: Jan Versteegh

Een bericht gedeeld door Jan Versteegh (@jan_versteegh) op

September: Ben Lamb

Een bericht gedeeld door Ben Lamb (@instalambgram) op

Oktober: Joshua Feytons

Een bericht gedeeld door JOSHUA FEYTONS (@joshuafeytons) op

November: Robert Christopher Riley

Een bericht gedeeld door PSG (@perfectsideguys) op

December: Chace Crawford

Een bericht gedeeld door Chace Crawford (@chacecrawford) op

Waarom je beter kunt daten met een man dan met een jongetje:

13 verschillen tussen daten met een jongen én daten met een man

Reageer op artikel:
Dit is je droomman op basis van je geboortemaand en ho is even wat zijn ze knap
Sluiten