Nog even nagenieten: deze Halloween looks zijn onze top favorieten

Het zal je vast niet zijn ontgaan dat het afgelopen weekend Halloween was. Een goede reden om je volledig te laten gaan met je make-up collectie, kapsel en kostuum. De sterren leefden zich uit en wij hebben de mooiste looks voor je verzameld. Om nog even na te genieten of alvast als inspiratie voor volgend jaar.

Een foto die is geplaatst door Kim Kardashian West (@kimkardashian) op

Een foto die is geplaatst door Hilary Duff (@hilaryduff) op

Een foto die is geplaatst door alessandraambrosio (@alessandraambrosio) op

Een foto die is geplaatst door Gisele Bündchen (@giseleofficial) op

Een foto die is geplaatst door Kylizzle (@kyliejenner) op

Een foto die door nicolerichie is geplaatst op

Een foto die is geplaatst door Beyoncé (@beyonce) op

Een foto die is geplaatst door Lindsay Lohan (@lindsaylohan) op

Een foto die is geplaatst door Kendall Jenner (@kendalljenner) op

Een foto die is geplaatst door Sofia Vergara (@sofiavergara) op

Een foto die is geplaatst door Lo Bosworth (@lobosworth) op

Een foto die is geplaatst door Jennifer Lopez (@jlo) op

Een foto die is geplaatst door Taylor Swift (@taylorswift) op

Reageer op artikel:
Nog even nagenieten: deze Halloween looks zijn onze top favorieten
Sluiten