Vraag alvast vrij want morgen kan er 10 centimeter sneeuw vallen
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.beautify.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2019%2F01%2Fsneeuw-2019.jpg)
De eerste sneeuwval van 2019 is een feit, maar denk maar niet dat het einde in zicht is. Je hebt een reden om je sneeuwschoenen nog lang niet op te bergen, want in sommige delen van Nederland komt de sneeuw morgen massaal uit de lucht vallen.
Wij zeggen: goede reden om alvast vrij te vragen. Zo heb je morgen alle tijd om buiten te zijn en van de tweede sneeuw in 2019 te genieten.
Tweede keer sneeuw in 2019
Zorg in ieder geval dat je een sjaal, muts, handschoenen en goede winterjas hebt. Want als je morgen de sneeuw wil trotseren, is het handig om goed voorbereid te zijn.
In de vroege ochtend valt de eerste sneeuw namelijk al in Zeeland, waarna alle plaatsen tussen Amsterdam en Enschede volgens het AD worden voorzien van een prachtig wit laagje.
Acht tot tien centimeter sneeuw
Als je in Limburg of Noord-Brabant woont heb je al sneeuwlover helemaal een te gekke dag. In het westen van het land wordt het een prutje door de natte sneeuw, maar in het zuiden blijft het door het lagedrukgebied liggen. Zin in.
Bang voor sneeuw? Dat is een echte fobie en heet chionofobie